Diagnostyka aut marki Opel* i Saab*

Serwis samochodów marki Opel Insignia, Niedzielskiauto
Opel Insignia Serwis, Niedzielskiauto
Serwis Opel, Niedzielskiauto
Portal motoryzacyjny NiedzielskiAuto
Kompleksowa obsługa samochodów marki Opel* oraz Saab*
Usługa zdalnej aktywacji rozszerzenia komputera ( licznika ) w samochodach marki Opel*. Zamówienia usługi prosimy składać poprzez formularz kontaktowy dostępny na dole strony. Wszystkie informacje zostały przedstawione poniżej.
Zdalna Modyfikacja Licznika
Jesteś tutaj  >>  Strona główna  >>  Uslugi   >>  Zdalna modyfikacja licznika

Zdalne rozszerzenie licznika w samochodach marki Opel*.Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy nową technologię w usłudze rozszerzenia liczników. Zbudowaliśmy interfejs diagnostyczny, który przy współpracy z malutkim modemem gsm, łączy się z naszymi serwerami poprzez internet i umożliwia wykonywanie modyfikacji zdalnie.Nowe urządzenie, nowa technologia, nowe możliwości i udogodnienia. Przedstawiamy interfejs diagnostyczny Op-Console:

Interfejs diagnostyczny Op-Console opel, Zdalne rozszerzenie licznika opel, rozszerzenie komputera opel Interfejs diagnostyczny Op-Console opel, Zdalne rozszerzenie komputera opel, Rozszerzenie aktywacja komputera Opel


Instrukcja krok po kroku dla Klienta:

1. Do wskazanego przez Klienta paczkomatu Inpost wysyłamy urządzenie ( Interfejs diagnostyczny Op-Console zbudowany przez naszą Firmę ).

2. Klient odbiera paczkę z paczkomatu, otwiera przesyłkę i wyciąga interfejs diagnostyczny Op-Console oraz router WiFi z internetem.

3. Na Routerze Wifi znajduje się jeden czarny przycisk, który należy nacisnąć i przytrzymać przez około 3 sek. do pojawienia się zielonych kontrolek.

4. Interfejs Op-Console należy wpiąć do złącza OBD2 w samochodzie.

5. Należy załączyć stacyjkę samochodu do momentu pojawienia się wszystkich kontrolek. Jeżeli samochód jest wyposażony. w system bezkluczykowy ( keyless ), należy bez dotykania pedałów przytrzymać tylko przycisk włączania pojazdu ( około 7 sek.) do momentu pojawienia się wszystkich kontrolek.

6. W tym momencie zestaw urządzeń jest gotowy do pracy.

7. Klient powinien nawiązać kontakt telefoniczny z naszą firmą.

8. Po wykonaniu modyfikacji, wysyłamy MMS-em: ( kod QR oraz numer nadania ) do paczkomatu Inpost.

9. Klient Pakuje urządzenia do paczki i podchodzi do paczkomatu. Skanuje kod QR lub wpisuje ręcznie kod nadania i umieszcza przesyłkę w Paczkomacie.

10. W tym samym dniu do Klienta wysyłane są drogą elektroniczną: Dokument potwierdzający wykonaną usługę, odczyt błedów z samochodu Klienta i ich opisy oraz zalecenia i uwagi.

Zamówienia na zdalną modyfikację licznika można składać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej. Odpowiadamy wtedy jakie są najbliższe wolne terminy i umawiamy na usługę.

Cennik:

Opel Insignia lift wyświetlacz 8 cali kolorowy: 480 zł brutto

Opel Insignia B wyświetlacz 8 cali kolorowy: 480 zł brutto

Opel Astra K wyświetlacz 4.2 cali kolorowy: 480 zł brutto


Film instruktarzowy:Formularz Kontaktowy

Poniżej możecie Państwo skorzystać z formularza do zamówienia usługi zdalnego rozszerzenia licznika.


* Wpisanie danych i wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją zasad RODO opisanych w polityce prywatności
Pytania i odpowiedzi

1. Czy usługa zdalnego rozszerzenia komputera jest bezpieczna ?


Jest całkowicie bezpieczna i tylko dlatego zdecydowaliśmy się i pozwoliliśmy sobie na wprowadzenie takiej usługi w formie zdalnej. Oczywiście może wystąpić szereg problemów technicznych np. Zerwanie połączenia z internetem, problem z baterią ( w zimie ), problem z oprogramowaniem. Niemniej jednak w żadnym stopniu te problemy nie wpływają na funkcjonalność i działanie Państwa zestawu wskaźników. Wykonując modyfikację, nie wgrywamy nic nowego do licznika, tylko odblokowywujemy to, co w tym liczniku już jest. Z racji tego, że jest to tylko kodowanie, praktycznie nie ma możliwości, żeby coś się stało z Państwa licznikiem. Wykonaliśmy już około 800 modyfikacji i nigdy nie było żadnych problemów z zestawem wskaźników.


2. W jaki sposób mogę zamówić usługę rozszerzenia zestawu wskaźników?


W celu usprawnienia kontaktu z nami, dodaliśmy nowe funkcjonalności do naszej strony internetowej. W celu nawiązania szybkiego kontaktu prosimy o skorzystanie z ikonki messengera w dolnej prawej części strony. Nie trzeba mieć konta na facebook, żeby z niego korzystać, można zalogować się jako Gość. Zamówienie usługi rozszerzenia licznika można zrealizować za pośrednictwem formularza, który znajduje się powyżej. Udostępniliśmy Państwu również kalendarz, w którym możecie obserwować wolne i zajęte terminy. Wysyłając formularz możecie Państwo wybrać i zaproponować termin. Odpowiemy na adres mailowy z potwierdzeniem, czy termin jest wolny i przekażemy dalsze potrzebne informacje.


3. Jakich formalności muszę dopełnić w celu skorzystania z usługi rozszerzenia komputera?


Po otrzymaniu od nas potwierdzenia terminu wykonania usługi, przesyłamy na Państwa adres mailowy umowę do podpisania. Jest to dokument zabezpieczający Państwa i nasze interesy oraz sprzęt. Umowę taką należy podpisać i odesłać zwrotnie na nasz adres mailowy.


4. Jakie jeszcze formalności są do spełnienia z mojej strony?


W celu realizacji wysyłki do Klienta potrzebujemy następujących danych: Imię i Nazwisko, Numer telefonu, adres mailowy Adres paczkomatu lub inny. Przed przesłaniem do nas Państwa danych prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych w polityce prywatności. Przypominamy, że dane wykorzystywane są tylko wewnętrznie na potrzeby realizacji zamówień zdalnego rozszerzenia licznika w samochodach marki Opel*. Nie wykorzystujemy i nie procedujemy ich do innych celów. Po realizacji usługi wszelkie Państwa dane są usuwane z naszego systemu.

5. W jaki sposób mam odesłać paczkę?


Staraliśmy się od samego początku ograniczyć do minimum Państwa udział w całej usłudze. W celu odesłania przesyłki wysyłamy do Państwa kod QR z numerem nadania, podchodzicie Państwo do paczkomatu Inpost* skanujecie kod, otwiera się skrytka, wrzucacie przesyłkę do skrytki i naciskacie potwierdzenie na ekranie Paczkomatu.